LT

Kaip užsakyti

Asortimento peržiūrai ir užsakymui registracija nebūtina, todėl visa informacija apie prekes, jų kainas yra prieinama kiekvienam. Užsakymų bei registracijos formose lankytojų prašome pateikti asmeninę informaciją (nurodyti vardą, telefono numerį, el. pašto adresą ir kt.). Ši informacija reikalinga tam, kad galėtume tiksliai įvykdyti Jūsų užsakymus, prekes paruoštumėme ir pristatytumėme laiku, o prireikus galėtume operatyviai su Jumis susisiekti.
Registracija naudinga tuo, kad užsiregistravę vartotojai gali įkelti prekes į atmintinę (čia įkeltos prekės lieka atmintyje Jums išsiregistravus ir kitą kartą prisiregistravus nebereikia jų iš naujo ieškoti), naudotis kaupiamosiomis nuolaidomis. Užsiregistruoti galite prieš pasirinkdami prekę arba pasirinktą prekę jau įsidėję į krepšelį.

Galimi 3 registracijų būdai:
·        Registracija fiziniams asmenims;
·        Registracija juridiniams asmenims be licencijos;
·        Registracija juridiniams asmenims su licencija;

Prekių paieška
Naudodamiesi prekių kategorijų medžiu arba paieškos sistema išsirinkite dominančią prekę. Paspaudę „Į krepšelį” mygtuką, įsidėsite prekę į krepšelį. Paspaudę „Peržiūrėti“ puslapio viršuje, matysite informaciją apie Jūsų krepšelio turinį. Paspaudę mygtuką "X" bet kuriuo metu pasirinktus produktus vėl galėsite išimti iš prekių krepšelio. Norėdami patvirtinti užsakymą spauskite “Užsakyti”. Jei turite nuolaidą, suveskite jos kodą į jam skirtą lauką ir skauskite mygtuką "Pritaikyti". Jei nusprendžiate užsakyti prekes, esančias prekių krepšelyje, spauskite mygtuką "Kitas žingsnis". Bet kuriuo metu galite nutraukti užsakymo procesą (paspaudę "X") arba, paspaudę mygtuką "Užsakyti", patvirtinti užsakymą. Patvirtinus užsakymą apie tolimesnę vykdymo eigą informuosime el.paštu.

Atsiskaitymo būdai:
·        Fiziniams asmenis – grynais arba mokėjimo kortele atsiimant prekes;
·        Juridiniams asmenims - grynais pinigais, išankstiniu apmokėjimu pagal pateiktą sąskaitą, mokėjimo kortele (Mastercard, Visa, American Express).

Atsiėmimo, pristatymo sąlygos ir terminai:
·        Fiziniams asmenims, kurių užsakytos prekės yra parduotuvės sandėlyje ir kurie atsiskaitys parduotuvėje grynais arba mokėjimo kortele, prekes suruošime ir galėsite jas atsiimti per 1 h. Tuomet, kai prekės pristatomos iš kitų sandėlių, prekes galėsite atsiimti per 24 h.
·        Juridiniams asmenims, kurių užsakytos prekės yra parduotuvės sandėlyje ir kurie atsiskaitys parduotuvėje grynais arba mokėjimo kortele, prekes galės atsiimti per 1 h. Jei Jūsų užsakyta prekė yra parduotuvės sandėlyje ir Jūs atsiskaitote išankstiniu pavedimu, prekes galėsite atsiimti po 1h nuo pinigų gavimo į mūsų sąskaitą. Tuomet, kai prekės pristatomos iš kitų sandėlių, atsiėmimas gali užtrukti apie 24 h. Prekes juridiniams asmenims pagal pageidavimą pristatome mes arba mūsų įgaliotas atstovas. Prekių pristatymo kaina priklauso nuo užsakomų prekių svorio ir bendros krepšelio sumos. Perkant ne mažiau 12 vnt butelių, arba jeigu prekių suma viršija 75 eurus, pristatymas nemokamas.

 

 

Atšaukimo, grąžinimo teisė
Užsakymą galite atšaukti rašytine forma (pvz., faksu, elektroniniu paštu). Kad šis atsisakymas teisiškai galiotų, užtenka tik laiku išsiųsti atsisakymą užsakyti prekes. Grąžinimo teisė negalioja prekėms, kurios buvo užsakytos pagal kliento pateiktas specifikacijas, jei prekių ar paslaugų būklė pablogėjusi ne dėl mūsų kaltės.

Jei yra neaiškumų dėl atsiėmimo, pristatymo sąlygų ir terminų, visuomet galite mums skambinti telefonu +37064643449 (darbo dienomis nuo 8.30 iki 17.30 val.).


Informacija

 El. paštas: info@gerimunamai.lt

Darbo dienomis nuo 10.00-18.00 val.

arba užpildykite užklausos formą

Susisiekite per skype:

My status

Naujienų prenumerata

Karščiausi pasiūlymai
Niekur kitur, tik pas mus
Aktualijos

Parduotuvė

Vilniuje

Kęstučio g. 41A, Vilnius, Lietuva

Darbo laikas:
I - V 10.00-18.00


Tel. +370 618 56363

 

 


Populiariausi gamintojai