LT

Privatumo nuostatos

UAB „Gėrimų namai LT“ (juridinio asmens kodas  302486970; buveinės adresas – Kęstučio g.41A /Poškos 23,LT-08123, Vilnius, Lietuva) (toliau – Gerimunamai.LT) yra interneto svetainės Gerimunamai.LT duomenų valdytojas. Gerimunamai.LT rūpinasi, kad Jūsų asmens duomenys būtų saugūs ir tvarkomi galiojančių teisės aktų nustatyta tvarka.

Duomenų pateikimas interneto svetainėje
Užsakymo ar registracijos formoje nurodykite pilną, išsamią ir teisingą informaciją apie save. Jeigu Jūs pateikiate netikslius, melagingus ar klaidinančius duomenis, mes turime teisę anuliuoti Jūsų registraciją ar užsakymą arba apriboti Jūsų galimybes naudotis interneto svetaine. Jūsų duomenims pasikeitus, prašome juos nedelsiant atnaujinti.
Mes gerbiame Jūsų teisę į privatumą. Gerimunamai.LT tvarko Jūsų asmens duomenis tam, kad apdorotų Jūsų prekių užsakymus, išspręstų klausimus, susijusius su prekių atrinkimu, pateikimu ar pristatymu, bei vykdytų kitus sutartinius ar Lietuvos Respublikos teisės aktų įpareigojimus.
Pateikdami užsakymą Jūs nurodykite: el. pašto adresą, vardą, pavardę, telefono numerį, adresą. Jei perka įmonė - įmonės adresą, kodą, PVM mokėtojo kodą (jei juridinis asmuo – PVM mokėtojas), atsakingo asmens vardą, pavardę, pristatymo adresą, laiką, per kurį atsiimsite prekes ar būtų pristatytos Jūsų prekės ir atsiskaitymo būdą.
Duomenis, susijusius su Jūsų įsigytomis prekėmis, mes galime naudoti statistiniais tikslais. Toks statistinių duomenų rinkimas neleis tiesiogiai ar netiesiogiai nustatyti Jūsų asmens tapatybės ar kitos asmeninės informacijos.

Naujienlaiškiai
Asmens duomenų apsaugos įstatymo nustatyta tvarka Jūsų asmens duomenys (el. paštas) gali būti naudojami tiesioginės rinkodaros tikslu (naujienlaiškių siuntimui). Naujienlaiškiai Jums gali būti siunčiami gavus Jūsų sutikimą (šį sutikimą Jūs duodate, įvesdamas savo el. pašto adresą į naujienlaiškio užsakymo formą). Bet kuriuo atveju Jūs visada turėsite galimybę atsisakyti naujienlaiškių.

Pasirinkimo laisvė
Jūs patys sprendžiate, kokius savo duomenis atskleisti. Nutarę neatskleisti savo duomenų, Jūs prarandate galimybę naudotis kai kuriais Gerimunamai.lt svetainės ištekliais. Vartotojai, nusprendę neužsisakyti nemokamų naujienlaiškių, negaus informacijos apie nuolaidas, išpardavimus ir specialius pasiūlymus. Prisiregistravę Gerimunamai.lt Jūs galėsite išsaugoti užsakymus (tai patogu užsakant pakartotinai), tikrinti užsakymų būsenas, peržiūrėti užsakymų istoriją ir gauti kaupiamąsias užsakymų nuolaidas.

Saugumas
Bendrovė imasi visų priemonių, kad apsaugotų Jūsų asmeninius duomenis, įgyvendindama teisės aktų numatytas organizacines ir technines duomenų saugumo priemones.

Asmens duomenų teikimas trečiosioms šalims
Bendrovė neteikia asmens duomenų tretiems asmenims, išskyrus įstatymų nustatytais atvejais ir tvarka, pvz., Lietuvos Respublikoje veikiantiems teismams, antstoliams, teisėsaugos institucijoms, Valstybinei mokesčių inspekcijai ar kitiems teisėtą interesą turintiems tretiems asmenims. Jūsų kontaktinė informacija gali būti perduodama mūsų partneriams, teikiantiems prekių pristatymo ar kitas su Jūsų užsakymo tinkamu įvykdymu susijusias paslaugas.

Informacija apie nepilnamečius
Naudotis el. svetainės paslaugomis gali visi veiksnūs fiziniai asmenys nuo aštuoniolikos metų. Vartodami alkoholį, rizikuojate savo sveikata, šeimos ir visuomenės gerove.
 
Privatumo nuostatų keitimas
Mes turime teisę iš dalies ar visiškai pakeisti Privatumo nuostatas apie tai pranešdami interneto svetainėje. Jei Jūs po šių nuostatų pakeitimų naudojatės interneto svetainės teikiamomis paslaugomis, laikytina, kad Jūs sutikote su nuostatų pakeitimu. Informaciją apie visus mūsų privatumo nuostatų pasikeitimus pranešime mūsų svetainėje ir kitose vietose, kur tai yra būtina.

Baigiamosios nuostatos
Šioms Privatumo nuostatoms yra taikoma Lietuvos Respublikos teisė. Visi nesutarimai dėl šių nuostatų vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka. Jei dėl šių privatumo nuostatų aprašymo Jums iškiltų klausimų, maloniai prašome susisiekti su mumis el. paštu info@gerimunamai.lt.


Informacija

 El. paštas: info@gerimunamai.lt

Darbo dienomis nuo 10.00-18.00 val.

arba užpildykite užklausos formą

Susisiekite per skype:

My status

Naujienų prenumerata

Karščiausi pasiūlymai
Niekur kitur, tik pas mus
Aktualijos

Parduotuvė

Vilniuje

Kęstučio g. 41A, Vilnius, Lietuva

Darbo laikas:
I - V 10.00-18.00


Tel. +370 618 56363

 

 


Populiariausi gamintojai